Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

WYNIKI KONKURSÓW OFERT 2019

OGŁOSZENIA O WYNIKACH KONKURSÓW OFERT:

 

PDFOgłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia diag_lab_mikro.pdf  - Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne w zakresie wykonywania diagnostyki laboratoryjnej i badań mikrobiologicznych dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

 

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 23.12.2019

 


 

PDFOgloszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania.pdf - Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne anastezjologiczne dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 18.12.2019

 


 

OGŁOSZENIE - w trybie konkursu ofert na świadczenia zdrowotne anastezjologiczne

PDFOgłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania2.pdf  - Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne lekarskie chirurgiczne dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 08.10.2019

 


 

PDFOgłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania.pdf -  Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne pielęgniarskie w Namysłowskim Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

 

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 30.09.2019

 


PDFRozstrzygnięcie postępowania na świadczenia lekarskie chirurgiczne.pdf  Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne lekarskie chirurgiczne dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 23.08.2019

 


PDFRozstrzygnięcie.pdf  -  Ogłoszenie o wyniku rozstrzygnięcia postępowania w trybie konkursu ofert: na świadczenia zdrowotne w zakresie wykonywania rentgenodiagnostyki dla Namysłowskiego Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna.

 

: Lucyna Długosz

opublikowano dnia: 22.07.2019

Wersja XML